Haydi Goasberg bulmaca turu‘na

Resimsel güzellikte olan Kirchberg tatil beldesi Brixental’ın ortasında, dünyaca ünlü olan Kitzbühel tatil merkezine sadece 6 Kilometre uzaklıktadır. Beldemiz 5300 nüfuslu olup yaklaşık 8200 misafire hizmet verebilmektedir.
Buralarda kayakçılar kış mevsiminde sınırsız pist heyecanı yaşamaktadır, yazları ise bölgemiz gezi ve bisiklet turları için sevilen bir başlangıç noktasıdır. Aileleri sınırsız imkanlar beklemektedir, örneğin Goasberg bulmaca turunda ki toprağa gömülü dört Wiegand kaydıraçları ile Gaisberg teleferik dağ istasyonundan aşağıdaki vadiye iniş.

Kaydıraçların üçü kanallı virajlarlıdır ve lombozlarla donatılmıştır. Bunların ikisi yapı olarak eşit olup 18,2 m uzunluktadır, 30° eğimi ve 6,5 m ve seviye farkını korumaktadır.
Üçüncü kanallı ve virajlı kaydıraç şeffaf Mokrolon alaşım ile donatılmış olup 11,5 m seviye farkı ile 31,2 m uzunluktadır.
Şimdi eksik olan ve kayma heyecanına başlangıcın yaklaşık 6 m altında biterek biraz hareket getiren 16 m uzunluktaki oluklu kaydıraç.

Hangi amaç için olursa olsun, ister yolu kısaltma ister çocukları heyecanladırma. Bir veya daha fazla kaydıraçtan süzülmek her zaman eğlencelidir.

©Mathäus Garner

©Mathäus Garner

©Mathäus Garner

Temas

Josef Wiegand GmbH & Co. KG

Landstraße 12
D -36169 Rasdorf

+49 6651-9800
sales@wiegandslide.de

İletişim Formu
Ilgili kişi

Bizi sosyal medyada takip edin