Pank Park Kürdistan’da Wie-Li® başarıyla açıldı

Mart 2014 tarihinde Pank Park Kürdistan’da Wie-Li® montaj çalışması başlatılmıştı.

Şimdi ise bir müjde daha var: Tesis üzerindeki çalışmalar şimdilik tamamlandığından açılış izni verildi. Wie-Li®’nin 1750 m uzunluğundaki iki etap bölümü kaya zirvesinden taşarak, yaklaşık 300 m derinliğinde olan kanyona muhteşem bir bakış sunuyor. Bu yenilik için özel çelik konstrüksiyonlar geliştirilerek monte edilmiştir. Uzunluğu 8 ile 24 m arasında değişen köprüler parkta yol ve geçişlere izin veriyor. Sayısız virajlar ve iki tırmanış parkuru, kullanıcıların daha da büyük zevk almasını sağlıyor.

Pank Park Kürdistan’daki Wie-Li®’nin taşıma kapasitesi saatte yaklaşık 700 kişi olup, bununla birlikte modernize edilmiş tasarıma sahip bir kabin de işletime sunulmuştur. Kapalı olan kabin ünitesi 6 kişiyi barındırma imkânına sahiptir. Kabinde yalnızca dış görünümü değiştirmekle kalmayıp, işlevsellik konusunda da önemli yenilikler uygulandı. Örneğin, düğmeye basma komutu ile kapılar yukarıya açıldığından kullanıcılar buradan kabine kolayca binip çıkabiliyor. Yukarıda “şimdilik tamamlandı” demiş olmamızın nedeni ise, tesis üzerinde bazı diğer yenileme, değişiklik ve ek çalışmaların yapılması gerektiğidir.

Buna ek olarak inşaat sahibi, kanyon üzerinden bir etap bölümü daha gerçekleştirmeyi planladığını bildirmiştir. Bu konudaki haberlerimizi takip ediniz...

Temas

Josef Wiegand GmbH & Co. KG

Landstraße 12
D -36169 Rasdorf

+49 6651-9800
sales@wiegandslide.de

İletişim Formu
Ilgili kişi

Bizi sosyal medyada takip edin