KUVEYT'te REKOR KAYDIRAĞI KURULDU

Kuveyt City'deki Mall Egaila AVM'de bulunan 32 m yükseklik ve 80 m uzunluktaki dolanmalı boru kaydırağı, Arap bölgesinin en yükseğidir.
Devasa AVM'nin 7. katında başlayan kaydırak, dolanarak giriş katına kadar iniyor.
Kaydırak, bir perfore delikli sacdan üst kâse ile donatılmıştır. Kayan misafirler de böylece eşsiz bir "ışık manzarası" ile karşılaşıp karanlıkta kaymaya mecbur kalmıyor. Bunun dışında daha iyi bir bakış yoğunluğu da mevcuttur. Arap bölgesinde bu da inanç açısından pek önemsiz değildir.
Diğer önemli unsurlar da yangından korunma ve üst kâsenin deliklerinden dolayı oluşan daha büyük bir cereyan ve neticesinde artan soğutma efekti sayesinde kaydırağın içerisinde ısı oluşumuna ilişkin daha iyi özelliklerdir.
Güvenli kullanımı her zamanki gibi otomatik işletme veya operatörlü manuel işletme arasında geçiş yapma imkânını sunan zaman kontrollü basmalı düğme lambası sağlamaktadır. Bunun dışında kayanlar için pamuktan kayma hasırları tahsis edilmektedir.
Alıcısı, diğerlerin yanı sıra birçok cafe ve restoran işleten Parla Sport building construction Est. firmasıdır. Basit oyun makineleri, trambolin parkı ve tırmanma parkuru ile eğlence ve oyun imkânı sunan "Adventure Kids World" işletmesini de aynı firma işletmektedir.

Hâlihazırda Mayıs 2020'de gönderilen tesisin gönderimi ve montajı küçük bir maceraya dönüştü.
Karmaşık Korona seyahat düzenlemeleri ve vize temini zorluğu nedeniyle kaydırak ancak Kasım 2021'de kurulabildi.
Müşteri o zamana kadar çok sayıdaki büyük yapı parçalarını depolamak için oldukça yatırımda bulundu.
Montaj ise bir o kadar da hızlı gerçekleşti: Her şey iki hafta içerisinde tamamıyla monte edildi ve müşteriyi de çok mutlu etti.

Temas

Josef Wiegand GmbH & Co. KG

Landstraße 12
D -36169 Rasdorf

+49 6651-9800
sales@wiegandslide.de

İletişim Formu
Ilgili kişi

Bizi sosyal medyada takip edin