Donghae/Kore'de Alpine Coaster açıldı

Geçen yılın sonbaharında, Güney Kore'nn East Gölünde bulunan Donghae şehrinde yaklaşık 900 m uzunluğunda br Alpine Coaster tesisin montajı başladı.
Noel'den kısa bir süre önce inşaatın ilk büyük kısmı tamamlandı. Montajın ikinci etabı da bu sene Mart ayında başladı. Mesafe kontrolü, asansör, garaja çekme sistemi ve elektrik tesisatı bu etapta montajcılar tarafından işletmeye hazır hale getirilmektedir.

Tesis, çalışmalar tamamlandıktan sonra Kasım ayında Alman TÜV tarafından onaylandı ve bir günlüğüne, bundan çok memnun kalan ziyaretçiler için açıldı. Resmi açılış ilk başta önümüzdeki yılın Mart ayı için planlanmıştı, ancak ziyaretçilerin bu lokasyonu çok sevmesinden dolayı Donghae şehri de tesisi şimdiden kalıcı olarak açma kararını aldı. Hafta sonu günde yaklaşık 600 ziyaretçi gelirken, hafta içi günde yaklaşık 300 ziyaretçi geliyor.

Projeye katılan tüm personelimize bu muhteşem işlerinden dolayı teşekkür eder ve işleticiye de daima başarılı sürüşler ve çok sayıda memnun misafirler dileriz.

Temas

Josef Wiegand GmbH & Co. KG

Landstraße 12
D -36169 Rasdorf

+49 6651-9800
sales@wiegandslide.de

İletişim Formu
Ilgili kişi

Bizi sosyal medyada takip edin