Mystical Hex

Kızak kayma pistleri, oyun ve eğlence tesisleri için komple taşıyıcı sistem olarak

Mystical Hex – yerini al ve keyfine bak!

Mystical Hex, esnek güzergâh kılavuzu imkânları sayesinde eğlence parklarında sunulanları daha da değerli kılmak için mükemmeldir, zira diğer oyun cihazların üzerinde inşa edilmesi için idealdir ve böylece neredeyse istenilen he yere yerleştirilebilmektedir. Değişken yapısı, hem düz alanlarda hem de bayırlı yerlere sahip lokasyonlara inşa edilmesini mümkün kılmaktadır. Ancak ilgili alan en az 50 x 70 m ebatlarında olmalıdır.

İki yolcu birlikte yerini alıyor – ve eğlence başlayabilir. Araçların tasarımlarında farklı imkânlar bulunmaktadır. Ziyaretçiler, Twin Seater (ikili koltuk) seçeneğinde yan yana oturuyorlar ve güzergâhın seyrini doğrudan önlerinde görebiliyorlar, klasik gondolda ise karşılıklı oturuyorlar.

Araçlar, iki borulu ray sisteminin altında yer çekimi sayesinde her biri 50 ila 100 m arası uzunluğa sahip güzergâh kısmının en derin noktasına kadar aşağıya eğimi iniyorlar. Yukarıya çıkışlı güzergâhlarda, “hızlandırıcı” olarak çevreleyen bir halat kullanılıyor.

Bu halat, gondolları bir mancınık gibi tepe noktasına hareket ettiriyor. Sürüş borusu, burada gondol ile birlikte halattan ayrılıyor ve sonrasındaki aşağıya eğimli güzergâha hızlı bir şekilde iniyor.

Ziyaretçiler, komple yuvarlak kısımda rahat bir şekilde arkalarına yaslanıyorlar, sadece sürüş keyfin ve tadını çıkarıyorlar saatte 20 km hız ile rüzgârı, saçlarının arasından estiriyorlar.


Kısa ve öz:

  • Yer çekimi sayesinde gondolların savrulmaları
  • Yakl. 50 ila 100 m arası uzunluğa sahip kısımlı yukarıya çıkış ve aşağıya eğimli güzergâhlardan oluşan iki borulu ray sistemi
  • maks. hız saatte 20 km - Dik kısımlar için güzergâh frenlerinin kullanımı
  • farklı gondol tipleri “Twin Seater” ve “Classic”, konulaştırma mümkündür
  • Yolcuların güvenliği için kademesiz olarak ayarlanabilir omuz askıları (Twin Seater)
  • Yaklaşık 240 kişiye varan saat başı taşıma
  • Bozuk paralı işletmede ya da elektrikli kasa sistemin kullanımında personelsiz işletilebilir
  • Yerel şartlara ve müşteri isteklerine uyarlanabilir
  • “Uçan Yapılar” için DIN EN 13814 hükümleri ve “Amusement Rides” ISO 17842 uyarınca inşa edilmiştir“ - garantili TÜV onayı

İlginizi çektik mi?

Teklif oluşturabilmek için fikirleriniz ve var olan yerin hacimi ile ilgili notlarınız gerekiyor.

+49-6651-9800

sales@wiegandslide.de

İletişim

Başvurularınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Scroll