Slaytlar cennetleri

Wiegand - Kayak Dünyası

Kayak dünyası terimi bilinçli olarak seçilmiştir: Kullanıcı için her olasılık tek anlamıyla sanki cennetmiş gibi. En uygun kayak pisti seçildiğinde, kayak kullanıcısı sallanarak minderi ile birlikte kayak yolunu aşağıya doğru kayar.


Kullanıcı ilk kayış denemesinde muhtemelen uysal gibi görünen KIVRIMLI PİST'i seçecektir. Sonralarında seçimini BORULU PİST'e doğru seçme cesaretini gösterecek ve en sonunda tüm cesaretini toplayarak “serbest düşüş“ anlamına gelen ve o keyfi verebilen CEHENNEM PİSTİ'ni deneme cesaretini gösterebilecektir.


Özel tasarım olarak üretilmiş ayak torbası ayakabıların plastik tabanlarının aniden piste yapışabilme tehlikesini önlemek ve böylelikle olası kazaların önüne geçebibilmek içindir. Pistin sonuna ulaşan kullanıcı dışarıdan etken ek frenlemeye gerek kalmadan kendinden yumuşakça frenleyerek durabilecektir.


Paslanmaz çelik unsuru, pistleri tek anlamıyla ölümsüz, aşınma olasılıksız ve ve bakım gerektirmez kılıyor. Hesapta olmayan tamir ve bakım masrafları böylelikle eksilerek ortadan kalkmış.

İlginizi çektik mi?

Teklif oluşturabilmek için fikirleriniz ve var olan yerin hacimi ile ilgili notlarınız gerekiyor.

+49-6651-9800

sales@wiegandslide.de

İletişim

Başvurunuzu sabırsızlıkla bekliyoruz.

Scroll