Wiegand - Haber Arşivi

Varna'daki Delta Planet Mall AVM için etkileyici bir başlangıç

28 Mart tarihinde Bulgaristan'ın Karadeniz kıyısındaki Varna şehrindeki en yeni AVM olan "Delta Planet Mall'in" açılışını onbinlerce kişi sabırsızlıkla bekledi.

Delta Planet Mall, dört ticari kata dağılmış olan toplam 120.000 m²'yi aşkın bir alanla bu Balkan ülkesinin en büyük alışveriş merkezidir. 140'tan fazla dükkanın yanında 12 salonlu bir sinema ve ülkenin tek 4DX salonu da merkeze dahildir.

Bolca kullanılmış cam ve aynalar sayesinde yeni AVM modern ve parlak bir dizaynla ışıldıyor. Alışveriş bölümünün merkezinde, Türk satış ortağımız Turkuaz şirketi tarafından üretilmiş ve teslim edilmiş olan 12 metre yüksekliğindeki "Bonsai Play Tree" duruyor. Tırmanma ağları ve çeşitli yapay bonsai yapıları ile donatılmış olan bu tırmanma kulesi küçük büyük herkesin ilgisini çekiyor. Yukarıya sadece tırmanma ağları ile geçitler içerisinden çıkılabiliyor. Yüksek zorluk derecesinden dolayı bu tesisin kullanımına ancak 6 yaşından itibaren izin veriliyor.

Bonsai Zirvesi’ne tırmandıktan sonra zemine hızlı bir şekilde tekrar ulaşabilmek için 6,5 metre yükseklikten polikarbonattan yapılmış olan 16 m uzunluğundaki dönemeçli boru kaydırak veya 4,5 metre yüksekliğindeki 12 metrelik boru seçilebilir. Her iki kaydırak da tarafımızdan üretilip teslim edilmiştir.

Çekici dizayn detayları ile birleşince bu kaydıraklar da, sadece AVM'lerdeki tesisleri değil, kruvaziyer gemilerinde ve çok sayıda oyun ve etkinlik parklarında da var olan referanslarımız içerisinde dikkat çekiyor.

Scroll