Wiegand - Haber Arşivi

Sevilen eğlence parkı yelpazesini genişletiyor

İskoçya'da Glasgow'a yarım saatlik bir mesafedeki Carluke'da bulunan ve iyi bir 2020 yılı geçiren Clyde Valley Family Park, çiftliği ve katılımlı atraksiyonları ile özellikle de aileler tarafından çok sevilmektedir. Parkın sahibi Grant Bell, 2021 sezonunda misafirlerine beş yeni Wiegand kuru kaydırak ile birden sürpriz yaptı.
Eski bir ahır, bu aralar bir kapalı alan oyun dünyasına dönüştürülüyor. Misafirlere de bu binayı en üst kattan üç farklı kaydırak üzerinden çıkma imkânı sunulacaktır. Solda ve sağda her biri 12 m uzunlukta olan spiral tünel kaydırağı bulunacaktır. Ancak aralarında en çok heyecanı 20 m uzunluktaki ve eflatun boyalı dört hatlı üstü kapalı geniş dalga kaydırağı uyandıracaktır. Kayma desteğine gerek yok ve üstü kapalı olduğundan her havada kullanılabilecektir.
Manzara platformlu ve iki diğer boru kaydıraklı yeni bir merdiven çıkışı da özel bir görsel şöleni oluşturacaktır. Bunlar tarihi bir kuleye monte edilecektir ve böylece çok özel bir atmosfer yaratılmış olacaktır. Kulenin üzerine geleneksel rekonstrüksiyon olarak bir de çanlı ahşap çatı eklenecektir.

Scroll