Wiegand - Haber Arşivi

KRISTALLTURM® İLE İKİNCİ ORTAK PROJE

Nanjing, Çin'in tarihi imparator şehirlerinden birisidir ve hâlihazırda altı hanedan tarafından başkent olarak kullanılmıştır. Nanjing, günümüzde yaklaşık sekiz milyon nüfusu ile Jiangsu ilinin başkentidir. Kasım 2020'de buradaki Jinling Jungle Park'ta günümüzün en büyük KristallTurm®'u açıldı.
Bu da dört seviyeye sahip 18 direkli bir yüksek halatlar bahçesidir. Burada bulunan toplamda 120 istasyon da bir etkinlik platformu, bir çocuk parkuru, bir devasa salıncak bir Zipline ve son olarak tarafımızca teslim edilen ve monte edilen büyük bir boru kaydırak ile tamamlanmaktadır. Bu proje, Şanghay'dan sonra KristallTurm® ile birlikte gerçekleştirdiğimiz ikinci projedir.
Dolanmalı boru kaydırağının başlangıcı bir lamba ile düzenlenmektedir ve üst platformda 22 m yükseklikte bulunmaktadır. Her iki atraksiyonun kombinasyonu için özel kayma hasırları üretildi. Bunlar da zorlayıcı yukarı tırmanışta gerekli olan tırmanma kayışlarını muhafaza etme imkanını sağlamaktadır.
57 m uzunluktaki kaydırak, aralıksız olarak şeffaf polikarbonat ile kaplıdır ve böylece her yerde çevreye bir bakışı mümkün kılmaktadır.

Merkezi Bayvera'da Lenggries şehrinde bulunan KristallTurm® firması ile uzun zamandır güvene dayalı bir iş birliğine sahibiz. Bu şirket, 2010 yılında kuruldu ve söylediklerine göre "Sektörün O Yüksek Halatlar Bahçesi üreticisidir". KristallTurm® ayrıca tüm ürünlerin şirket içi bakımı, danışmanlığı, planlaması ve üretimine güvenmektedir. Burada tüm parçalar şirketin kendi atölyesinde, marangozhanesinde veya istasyon yapımında bireysel olarak üretilmektedir.
"KristallTurm® her zaman güvenliği, geleneği ve ayrıca yeniliği, yaratıcılığı ve en yüksek kaliteyi temsil etmiştir" - Bu benzerlikler şirketimizi hatırlatmaktadır ve bundan sonra da birlikte çalışmanın mutluluğunu duyuyoruz.

Scroll