Wiegand - Haber Arşivi

Josef Wiegand GmbH & Co. KG için Brandenburg Çevre Mührü uzatıldı

Tüm dünya için sürdürülebilir şekilde eğlence havuzları için cam elyaf takviyeli plastikten su kaydırakları üretilen Brüssow lokasyonumuz, Haziran 2018'de Brandenburg Çevre Mührüne layık görülmüştü. "Doğu Brandenburg'da nelerin üretildiği gerçekten de şaşırtıcı, Brüssow'da eğlence dahi üretiliyor" diyen, yetkili temsilcimiz Dieter Hahn, bunun da altını böylece çizmiş oldu.
2018 yılında çevreyi etkileyen tüm süreçler belirlendi, değerlendirildi ve örneğin atık ve enerji azaltma gibi net hedefler konuldu.
Üç sene önce layık görüldüğümüz Brandenburg Çevre Mührünü o zaman olduğu gibi şimdi de bir temiz ve yaşamaya değer bir çevre için çabalama konusunda bir yükümlülük olarak görüyoruz.
Brandenburg Çevre Mührünün bu yıl uzatılması için çevreyi korumaya, enerji ve kaynak tüketiminin azaltılmasına ve kullanılan tehlikeli maddelerinin çevreye etkileri ile tüketiciyi korumaya ilişkin organizasyonu için aldığımız önlemler hakkında 120 soruyu cevaplamamız ve bunları denetim için Doğu Brandenburg Sanayi ve Ticaret Odası'na ibraz etmemiz gerekti.

Başarının yenilenmesinden ve Brandenburg Çevre Mührünün Haziran 2024'e kadar uzatılmasından dolayı çok mutluyuz.

Yeni belge

Scroll