Wiegand’a hoş geldiniz

1975 yılında ilk Wiegand yaz kızak kayma pisti açıldı ve böylece şirketimizin yaz kızak kayma pisti sektörünün dünya pazar ve teknoloji liderine gelişmesinin temeli atıldı.

Yenilik ruhu, esneklik ve kapsamlı bir bilgi birikimi, ürünlerimizin geleneksel ve yeni pazarların tüm meydan okumaları ile baş etmelerinin temelidir.

Müşterilerimize ilk fikirden bitmiş monteli projeye kadar – tümü tek elden olmak üzere – en üst kalite, esnek çözümler ve en iyi danışmanlık ve hizmeti sunuyoruz.

Flash haber:

Geçen yılın sonbaharında, Güney Kore'nn East Gölünde bulunan Donghae şehrinde yaklaşık 900 m uzunluğunda br Alpine Coaster tesisin montajı başladı.
N...

daha ...

Kasım ayında Orlando'da (Florida, ABD) eğlence sanayisinin en büyük fuarı olan IAAPA Expo düzenlendi. Dünya fuarında 800'den fazla sergileyici temsil...

daha ...

Ürünlerimiz hakkında

Ürün portföyümüz, kapalı ve açık alanlar için sürüş işlerini ve kaydırakları kapsamaktadır.

En çok satanımız olan dört mevsimlik pistimiz raylı“Alpine Coaster”ürünümüzün yanı sıra çukur şeklindeki klasik yaz kızak kayma pistimizden elektrik tahrikli CoasterKartımıza ve atraksiyonlarımız “Hexenbesen” ve “Wie-flyer”ürünlerimize kadar ayrıca şirketimizin kuru ve sulu kaydırakları da neredeyse tüm mümkün olan renklerde ve modellerde kayak merkezlerini, eğlence parklarını, oyun parklarını, eğlence havuzlarını veya diğer turistik merkezlerini zenginleştirmektedir.

Maks. %70 oranındaki arazi eğimlerini aşmak isteyen kayak atlama kuleleri işleticileri ve diğer ilgililere Pendel-Wie-Li ile atlayıcıları, personeli, bisikletçileri, snowboard kullananları ve diğer ziyaretçileri altı koltuklu araba ile yukarıya ve tekrar aşağıya taşıyan rüzgâra bağlı olmayan bir taşıma çözümünü sunuyoruz.

Hidroelektrik santral işleticilerine dahi hizmetlerimizi sunuyoruz. Elastik yay koruyucumuz, 2007 yılından beri ürün portföyümüzü zenginleştirmektedir.

En iyi atraksiyonlarımıza genel bakış:

Alpine-Coaster

En çok satan
Alpine Coaster
Tüm havalarda Spor ve Eğlence

Alpine-Coaster
Yaz kızak kayma pisti

Klasiğimiz
Yaz kızak kayma pisti
Yüksek güvenlik standartlarında muhteşem sürüş hissi

Yaz kızak kayma pisti
Wie-Flyer

Uçuş atraksiyonu
Wie-Flyer
Artık herkes uçabilir

Wie-Flyer
Mystical Hex

Eğlence parkları için idealdir
Mystical Hex
Rüzgârı saçlarda hissetmek

Mystical Hex
CoasterKart

Yeni gelişme
CoasterKart
Energize your fun

CoasterKart
Wie-Li

Dağda konfor
Wie-Li
Herkes katılıyor

Wie-Li
Kuru kaydıraklar

Yeni boyutta çeşitlilik
Kuru kaydıraklar
Sınırları aşmak

Kuru kaydıraklar
Su kaydırakları

Aksiyon garantili
Su kaydırakları
Her şey mümkündür

Su kaydırakları

“Made in Germany” kalitesi

Tüm hava koşullarında Dağ Kızağı "Alpine Coaster" ve klasik yaz kızakları oluklu forma göre , DIN ISO 19202-1-2 ve ISO 19202-1-2'ye göre (DIN 33960'ın yerine) paslanmaz çelikten üretilmiştir.

Hexenbesen, Wie-Flyer ve CoasterKart tam kapsamıyla “Uçan yapılara”ilişkin DIN EN 13814 yönetmelikleri yerine getirmektedir. Neredeyse tüm şekillerde mevcut olan kuru kaydıraklarımız ve kaçış kaydıraklarımız DIN EN 1176 standardı ile uyumludur ve onlar da paslanmaz çelikten üretilmektedir.

Ürünlerimizin olağanüstü kalitesinin önemli temelini, projenize deneyimli proje yöneticilerimizin tamamıyla iştirak etmeleri, DIN EN ISO 3834 uyarınca fabrikamızda yapılan üretim kontrolü ve sadece ISO 9606 uyarınca onaylı kaynakçıların görevlendirilmeleri sağlamaktadır.

Alman TÜV’ün onayını garanti etmek bizim için tabiidir.

Kuru kaydıraklar

Event kaydırakları

Sınırsız imkânlar
Event kaydırakları
Gerilim garantili

Event kaydırakları
Tasarım kaydırakları

Olağandışı
Tasarım kaydırakları
Özel zevk için

Tasarım kaydırakları
Çocuk kaydırakları

En küçükler için eğlence
Çocuk kaydırakları
Mutlu yüzler için

Çocuk kaydırakları
Tahliye kaydırakları

Acil durumlar için
Tahliye kaydırakları
Kısa yoldan tahliye

Tahliye kaydırakları

Paslanmaz çelikten çocuk ve kuru kaydırak alanında en küçükler için standart kaydıraklardan, tasarım kaydıraklarından büyük Event kaydıraklarına ve kaydırak cennetlerine kadar eğlendiren her şeyi sunuyoruz – zemine döşeli, ayaklıklar üstünde veya kule kaydırağı olarak, bireysel virajlarla veya düz. Güvenlik de pay sahibidir: Kaçış ya da tahliye kaydırakları da ürün programımızın bir parçasıdır. Tüm kaydıraklarda iki faktör çok önemlidir: kayma konforu ve güvenlik.

Scroll